Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Kvinnehode, studie

Olje på lerret
33x30
Signert og stedsbestemt nede t.h.: EP Sele

Ant. 1895. Studie til Dansen ved Krossen.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000