Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Kvinnehode, studie

Olje på lerret
33x30
Signert og stedsbestemt nede t.h.: EP Sele

Ant. 1895. Studie til Dansen ved Krossen.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering