Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Dei vaksne si verd 1975

Serigrafi, lysmål
69x55
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -75.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi eige trykk 9/90.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500