Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Jacob E. Goldstein II

Litografi trykket i svart på gråhvitt papir
Arket: 379x263 mm Motivet: 330x230 mm
montert av kunstneren på middels tykt gulhvitt papir, med mål: 485x380 mm
Signert med blyant på monteringen nede t.h.: Edv. Munch

1905
Sch.nr. 228. Woll nr. 266.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000