Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Omegas øyne

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 329x249 mm Motivet: 230x183 mm
gulhvitt papir
Usignert

Alfa og Omega-serien.
1908-09
Sch. nr. 319 . Woll nr. 349.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000