Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sand, Vebjørn (1966-)
Omsorg

Litografi, lysmål
43x51
Signert nede t. h.: Vebjørn Sand

Nummerert nede t. v.: 47/100. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000