Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Dr Max Linde

Litografi trykket i gråsvart på tynt gulhvitt
Arket: 548x333 mm Motivet: 292-297x216 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Fra Max Lindes hus 1902
Sch. nr. 191. Woll nr. 223.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000