Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Selvportrett

Olje på lerret
46x38
Usignert

Påtegnet på blindrammen: "Scappel". Også noe annet påtegnet utydelig. Malt 1887.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 105 000