Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Kielland, Kitty (1843-1914)
Selvportrett

Olje på lerret
46x38
Usignert

Påtegnet på blindrammen: "Scappel". Også noe annet påtegnet utydelig. Malt 1887.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000