Olje på papir, oppklebet på papp
27x43
Signert, datert og stedsbestemt nede på arket: Neapel JDahl d. 17 Janr 1821.
27x43
Olje på lerret, oppklebet på lerret
30x47
Usignert
Olje på lerret
56x49
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1877.
Olje på lerret
55x48
Signert og datert nede t.v.: F: Böe Bergen 1876.
Olje på lerret, oppklebet på plate
49x46
Signert nede t.h.: HFG
32x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Frich 1830 (?)
Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Baade 1861
Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 75.
Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Olje på mahogniplate
27x35
Signert nede t.v.: Skredsvig.
Olje på lerret
70x81
Signert og datert nede t.h.: Harriet Backer Chr. 1908
Olje på lerret
46x38
Usignert
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
52x88
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen Datert nede t.v.: 1909
Olje på lerret
61x49
Signert oppe t.v.: Heyerdahl
Olje på lerret
100x75
Signert og datert oppe t.v.: Hans Heyerdahl 86.
Olje på lerret
46x36
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 1892
Olje på lerret
33x41
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på lerret
41x67
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 89.
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: Axel Ender. 83.
Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender. 1915.
Olje på lerret
47x61
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Per Gjemre Studie 1887
Olje på lerret
90x120
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen-
Olje på lerret
98x73
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
109x76
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann. -06
Olje på lerret
53x79
Signert nede t.v.: A: Askevold.
Olje på lerret
130x92
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Wlm Peters 98
Olje på lerret
86x137
Signert nede t.h.: Betzy Berg
Olje på lerret
72x138
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1916
Olje på lerret
80x61
Signert nede t.h.: Osc. W.
Olje på lerret
55x75
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Olje på lerret
73x95
Signert og datert nede t.v.: Olaf Willums 1918 Signert nede t.h.: Olaf Willums
Olje på lerret
120x180
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1927
Olje på plate
31x46
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Olje på lerret
120x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1914.
Olje på lerret
98x130
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1912.
Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1913
Olje på lerret
74x77
Signert og datert nede t.h.: R. Th-18
Olje på lerret
62x77
Signert nede t.h.: Folkestad
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: A. Kavli-
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -1935
Olje på lerret
73x95
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R Juell Gleditsch 1937
Olje på lerret
60x65
Signert nede t.h.: Hagn
Olje på lerret
61x71
Signert nede t.h.: Carl v Hanno
Olje på mahogniplate
42x47
Signert og datert nede t.h.: Carl v Hanno 30
Olje på plate
53x44
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
41x38
Signert nede t.h.: J Rian Signaturen er forsterket (av kunstneren?).
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 45
Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -64
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Olje på plate
58x76
Signert, datert og påtegnet nede på midten: Handmalet 1972 af Kunstmaleren Bendik Riis
Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose
Olje på lerret
180x180
Signert nede t.h.: Gullvåg
Olje på lerret
100x120
Signert nede t.h.: FW
Akryl på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner -99
Akryl og collage på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner: 2000
Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1973
Bronse
H: 35,5 cm.
Signert på plinten: Durban
Olje på lerret
157x117
Signert og datert på baksiden: Nerdrum 95