Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Hankø 1889

Blyant på papir, lysmål
10x17,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hankö 23 Juli 89 HFG

Signaturprøver av Hans Gude på baksiden av arket.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering