Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Par

Litografi, lysmål
58x41
Signert nede t.h.: Nesch.

Nummerert nede t.v.: 1/10. 1946. Helliesen og Sørensen 581.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00