Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Par

Litografi, lysmål
58x41
Signert nede t.h.: Nesch.

Nummerert nede t.v.: 1/10. 1946. Helliesen og Sørensen 581.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering