Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Hilsen fra Italia 1951

Litografi
81x49
Signert og datert i platen nede t. h.: HS 51

Påtegnet med tittel og dedikasjon signert av kunstneren nede t. h. på arket.

Vurdering
NOK 1 000

Tilslag NOK 1 600