Sørensen, Henrik(1882-1962)
Hilsen fra Italia 1951
Litografi
81x49
Signert og datert i platen nede t. h.: HS 51
Påtegnet med tittel og dedikasjon signert av kunstneren nede t. h. på arket.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 1 600