Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Kjærlighetspar

Litografi, lysmål
57x73
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 75/220.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000