Nerdrum, Odd(1944-)
Kjærlighetspar
Litografi, lysmål
57x73
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 75/220.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 28 000
Litografi, lysmål
57x73
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 75/220.
Vurdering