Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Oppstilling
Blandingsteknikk, lysmål
37x49
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Signert, datert: 48 og påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Blandingsteknikk, lysmål
37x49
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Vurdering