Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Oppstilling

Blandingsteknikk, lysmål
37x49
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Signert, datert: 48 og påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000