Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Slettemark, Kjartan (1932-2008)
Univers 1989

Serigrafi og collage
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kjartan 89

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering