Slettemark, Kjartan(1932-2008)
Univers 1989
Serigrafi og collage
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kjartan 89
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Serigrafi og collage
21x30
Vurdering