Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Slettemark, Kjartan(1932-2008)
Univers 1989

Serigrafi og collage
21x30
Signert og datert nede t.h.: Kjartan 89

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000