Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Hulder 1949

Litografi, lysmål
32x34
Signert og datert nede t. h.: Kai Fjell -49

Vurdering
NOK 2 000