Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
Liggende halvakt I

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 630x931 mm Motivet: 585x810 mm
papir Usignert

1920
Woll 657 I.

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 250 000