Radering trykket i svart på middels tynt
Arket: 275-279x180-183 mm Motivet: 240x165 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Radering trykket i brunt på middels tykt
Arket: 386x319 mm Motivet: 345x278 mm
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 630x931 mm Motivet: 585x810 mm
papir Usignert
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 499x646 mm Motivet: 455-460x560-570 mm
papir Signert med blyant nede t.v.: E Munch
Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 603x417 mm Motivet: 505x367 mm
Litografi trykket i grønt på tykt grått papir
Arket: 746-752x606-613 mm Motivet: 590x451 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 840x622-625 mm Motivet: 635x610 mm
Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 574x434 mm Motivet: 473x356 mm
Kinapapir Usignert
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 440x597 mm Motivet: 295-299x452-460 mm
papir Usignert
Arket: 430-435x570-582 mm Motivet: 400x550 mm
Kinapapir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 501-504x387-390 mm
Motivet: 455-462x315-320 mm
Litografi trykket i svart med håndkolorering
Arket: 589-592x366-368 mm Motivet: 565-570x366-3mm
i rødt, blått, lys rosa, gult og gråbrunt på tykt gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munc (Halve h'en er skåret vekk) Signert i steinen: E. Munch
Akvarell i blått, rødt, gult og grønt på tykt
507x647
beige papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Fargetresnitt trykket i svart, orange, mørkegrønt
Arket: 500x611 mm Motivet: 382x482 mm
og lyst grågrønt på tykt beige papir
Fargelitografi trykket i gult, rødt og grønt på
Arket: 785x491-493 mm Motivet: 695x400 mm
tynt Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Radering trykket i brunt på tykt beige papir
Arket: 433x587 mm Motivet: 192x275 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt Japan-
Arket: 522-541x683 mm Motivet: 420x515 mm
papir Usignert
Fargetresnitt trykket i svart og grønt på middels
Arket: 516x657 mm Motivet: 347x500 mm
tykt gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Arket: 274x363-370 mm Motivet: 210x320 mm
beige papir Signert i platen: E Munch
Litografi trykket i svart på tynt beige papir
Arket: 467x603-610 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert
Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 590x505 mm Motivet: 493x466 mm
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt Japanpapir
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 480x646 mm Motivet: 258x497 mm
Kullstift på tykt papir
148x233 mm
Usignert
Arket: 589x460 mm Motivet: 466x343 mm
beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Arket: 500x349 mm Motivet: 247x205 mm
papir Usignert