Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Blomstrende kaktus i vinduskarm
Olje på lerret
65x55
Signert nede t. v.: J de H Krohn
Vurdering
NOK 2 000
Olje på lerret
65x55
Vurdering
NOK 2 000