Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losbåten Farsund ute på oppdrag 1890

Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.

Auksjonert 30. desember