Olje på lerret
40x51
Usignert
Olje på lerret
40x51
Usignert
Olje på lerret
31x47
Signert og datert nede t.h.: Schiertz 1838.
Olje på lerret
29x38
Signert og datert nede t.v.: Baade 1845
Olje på lerret
43x58
Signert nede t.v.: TF
Olje på lerret
44x66
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1849.
Olje på lerret
42x66
Signert og datert nede t.h.:
J Dahl. 1847.
Olje på lerret
82x117
Signert nede t.v.: J Bennetter. Datert nede t.h.: 10 Juni 1853
Olje på lerret
37x56
Signert og datert nede t.h.: Magnus Bagge 1864.
Olje på lerret
40x62
Signert nede t.h.: HF Gude
Olje på lerret
72x94
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom 1858
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 78.
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Bodom. 78
Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.v.: A Normann Dsf 73 (77?)
Olje på lerret, oppklebet på plate
44x52
Signert nede t.v.: A. Normann
57x39
Signert og datert nede t.v.: M Grønvold 79
Olje på lerret
145x85
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.
Olje på plate
61x42
Signert nede t.h.: Wm. Peters.
Olje på lerret
81x138
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1885.
Olje på mahogniplate
24x36
Signert nede t.v.: A Rasmussen
Olje på mahogniplate
24x36
Signert nede t.h.: A Rasmussen.
Olje på mahogniplate
35x27
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1893.
Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.
Olje på lerret
53x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1890.
Olje på lerret
52x89
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1893
Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.
Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1907.
Olje på lerret
41x69
Olje på lerret
35x50
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 86.
Olje på lerret
36x24
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h: Axel Ender -
Olje på lerret
61x81
Flekkefjord 1890
Signert og datert nede t.v.: F. C. 90.
Olje på lerret
35x60
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 1896
Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.
Olje på plate
50x40
Signert og datert nede t.v.: K Dørnberger. 1908.
Olje på lerret
61x74
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Fargeradering, lysmål
51x61
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Fargeradering, lysmål
51x61
Fargeradering med håndkolorering, lysmål
53x63
Fargeradering, lysmål
51x63