Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Askevold, Anders (1834-1900)
Solen bryter gjennom skyene, Hardangerfjorden 1890

Olje på lerret
53x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1890.

Auksjonert 30. desember