Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Tre ridende prinsesser

Olje på lerret
178x115
Signert oppe t.v.: Reidar Aulie

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 26 000