Olje på papir, oppklebet på lerret
25x34
Usignert
NOK 50 000
25x34
Usignert
Olje på lerret
45x59
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 1851
Blyant og pastell på papir, lysmål
diameter: 85
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 49 Df
Olje på lerret
44x66
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1849.
Olje på lerret
64x95
Signert og datert nede t.v.: A. Disen. 73. Carlsruhe
Olje på lerret
81x116
Signert nede t.v.: J Bennetter
Olje på lerret
82x116
Signert nede t.v.: J: Bennetter
Olje på lerret
97x143
Olje på lerret
32x47
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 95.
Olje på lerret
70x111
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1909.
Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1878.
Olje på lerret
45x64
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. Bergen. 1859.
Olje på lerret
43x62
Signert nede t.h.: Ole Juul.
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann
Olje på lerret
100x77
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Torgersen 87
Olje på plate
61x102
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 1881.
Olje på lerret
81x122
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 92.
Olje på lerret
41x33
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 93.
Olje på lerret
54x65
Olje på lerret
54x65
Olje på lerret
94x71
Signert og datert nede t.v.: Heyerdahl 92
Olje på lerret
61x45
Signert nede t.v.: Heyerdahl.
Olje på lerret
146x115
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Olje på mahogniplate
35x26
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender 82-
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Axel Ender-
Olje på lerret
40x32
Signert nede t.h.: C. Krohg
Olje på lerret
101x81
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
78x129
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Olje på lerret
65x120
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Olje på mahogniplate
32x44
Signert nede t.h.: Skredsvig.
Olje på lerret
26x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans - Dahl. Balestrand. 16. August 1903.
Olje på lerret
144x97
Signert og datert nede t.h.: LJorde 1895
Olje på lerret
95x69
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde -02
Olje på lerret
92x125
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1907
Olje på lerret
79x106
Signert og datert nede t.v.: G Stenersen 1901
Olje på lerret
45x90
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.
Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.h.: Aug Eiebakke 1927
Olje på lerret
69x75
Signert nede t.h.: Diriks.
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 03
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1909
Olje på lerret
144x85
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -18
Olje på lerret, oppklebet av kunstneren på plate
27x38
Usignert
Olje på lerret
90x95
Signert og datert nede t.v.: Bernh. Folkestad. 1918.
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg - 1931.
Olje på lerret
60x81
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby L.hmr. 1941
Olje på lerret
107x110
Signert nede t.v.: A-Kavli -
Olje på lerret
73x58
Signert og datert nede t.v.: A-K - 11.
Olje på lerret
70x84
Signert nede t.h.: A. Kavli
Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: A-Kavli
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: Aulie
Olje på lerret
178x115
Signert oppe t.v.: Reidar Aulie
Olje på lerret
70x66
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
97x80
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1948
Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Metall, glass og fargepulver
25x38
Signert og datert oppe t.h.: Sigurd Winge -41
Olje på lerret
71x81
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Olje på lerret
101x140
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 43
Olje på lerret
60x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Pastell på plate
54x64
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -49
Olje på plate
39x33
Signert nede t.v.: JJ
Ull, metalltråd og metallperler
H: 133 cm. B: 31-45 cm.
Signert og påtegnet med tittel på en treplate montert på baksiden: "REGN KORS SAA"
Olje på lerret
143x79
Signert og datert på midten t.h.: Eikaas -69.
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -73
Olje på plate
37x54
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 76
Olje på lerret
83x100
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80
Olje på papir, oppklebet på plate
61x43
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 68.
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99
Olje på lerret
65x60
Signert på lerretet på baksiden: Nerdrum