Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Fra Paradis, Stavanger

Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: T. Gjesdal

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Paradis".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000