Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Fjell, Kai (1907-1989)
Vinternatt

Litografi med håndkolorering i pastell, lysmål
69x54
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: K.T. VII/XXV. Påtegnet med tittel og teknikk nede på arket: "-Vinternatt- (Lito og Pastell)".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 35 000