Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Skogsinteriør

Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: EHJ

Påtegnet med tittel, datert 1949 og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 10 000