Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ransve, Bjørn (1944-)
Kentaur, Torso 1977

Litografi, lysmål
85x60
Signert og datert nede t. h.: Bjørn Ransve 1977

Nummerert nede t. h.: 3/45.

Vurdering
NOK 10 000