Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Champagnedag

Serigrafi, lysmål
78x64
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Nummerert nede t.v.: 68/100. Påtegnet med tittel nede t.v. Proveniens skrevet på baksiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00