Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fra Snekkersten, Øresund 1891

Olje på lerret
61x84
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1891

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "No 63".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering