Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Appel, Karel (1921-2006)
Humant landskap II

Litografi, lysmål
49x49
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 112/115. Blindstempel nede t.v.: L'oeuvre gravée. Plakett på rammen: "Kultur og Minne Karel Appel: Paysage Humain II".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering