Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Appel, Karel(1921-2006)
Humant landskap II

Litografi, lysmål
49x49
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 112/115. Blindstempel nede t.v.: L'oeuvre gravée. Plakett på rammen: "Kultur og Minne Karel Appel: Paysage Humain II".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 4 000