Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Wyller, Sverre (1953-)
Uten tittel (Øyer) 1989

Akryl på lerret
138x153
Signert og datert på lerretet, bak på den del som er oppspent på blindrammen: Sverre Wyller 1989

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Spisestuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering