Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)
Den kjærlige hekken 1993

Olje på lerret
200x160
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Den kjærlige hekken 1993 Kjell Erik Killi Olsen

Hovedtrapp.

UTSTILT:

Galleri Ismene 1993, kat.nr. 31.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000