Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Sørvig, Frederik Martin(1823-1892)
Frakteskuter og dampskip i rom sjø 1879

Olje på lerret
62x85
Signert og datert nede t.h.: Fr Sørvig. 1879

Det grønne rommet.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00