Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Melbye, Vilhelm (1824-1882)
Seilskuter i rom sjø 1851

Olje på lerret
60x95
Signert og datert nede t.h.: Wilhelm Melbye 1851

Peisestuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering