Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Hagen, Else (1914-2010)
Prestekrave

Olje på lerret
112x83
Signert nede t.h.: Else Hagen

Påtegnet med tittel på lapp fra Statens kunstutstilling.

UTSTILT:

Statens kunstutstilling, Oslo 1957, kat.nr. 54 med tittel: "Prestekrave".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000