Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Morgen ved en bygdevei, Mandal

Olje på lerret
82x128
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Morgen ved en bygdevei af Amaldus Nielsen". Antagelig signert, datert og påtegnet med annen tittel samme sted: "Mandalsegn (1905) af Amaldus Nielsen".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000