Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Ender, Axel(1853-1920)
Hopprenn

Olje på lerret
61x91
Signert nede t.v.: Axel Ender-

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 200 000