Ender, Axel(1853-1920)
Hopprenn
Olje på lerret
61x91
Signert nede t.v.: Axel Ender-
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
61x91
Vurdering
NOK 200 000–300 000