Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Bøe, Frants (1820-1891)
En rype og multebær 1874

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: F Böe. 1874.

Påtegnet med tittel o.a. på baksiden, på blindrammen: "En Rype og Multebær. Malet af F Böe i Bergen Tilhörer Hr Olrog.".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000