Waksvik, Skule(1927-2018)
Hane og høne 1991
Bronse
H: 70 cm.
Signert, datert og nummerert på plinten: Skule 19 W 91 NR. 5-6
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Bronse
H: 70 cm.
Vurdering