Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Hane og høne 1991

Bronse
H: 70 cm.
Signert, datert og nummerert på plinten: Skule 19 W 91 NR. 5-6

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000