Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 50 000 med forbehold