Mannsakt
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt Japanpapir
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1902
Woll 199.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold