Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt Japanpapir
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold