Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00
Gunnar Heiberg

Fargelitografi trykket i brunt og grønt på tykt
Arket: 582-585x469-472 mm Motivet: 450x420 mm
gulhvitt papir med håndkolorering i grønt Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 83 I.
Schiefler har eid trykket.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Tilslag NOK 90 000