Njerve, Jan Thomas(1927-2014)
Portrett av Wenche Foss 1991
Olje på lerret
117x90
Signert og datert nede t.v.: Jan Th Njerve 1991
Wenche Foss er kledd i galla med ordener som skal være: Kommandør av St. Olav, Danebrog, Røde Kors-medaljen, Æreslegionen fra Frankrike og Kongens Fortjenstemedalje i gull.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000