Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Martin, Francois
Seilskuter i havn 1885

Olje på lerret
42x65
Signert og datert nede t.v.: F. Martin. 1885
(Fransk kunstner)

Vurdering
NOK 15 000