Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåter i rom sjø 1891
Olje på lerret
26x36
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Lauritz Haaland 91
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
26x36
Vurdering