Hagborg, August(1852-1921)
Vinterlandskap med gårdsbruk
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: Hagborg
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: Hagborg
Vurdering