Ukjent, kunstner
Emilie av Risør
Olje på lerret
46x59
Usignert
Påtegnet nede på midten: Emilie af Risör. Capt. F. Torp.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
46x59
Usignert
Vurdering