Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Emilie av Risør

Olje på lerret
46x59
Usignert

Påtegnet nede på midten: Emilie af Risör. Capt. F. Torp.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000