Fjell, Kai(1907-1989)
Natt 1976
Tusj og akvarell, lysmål
27x40
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -76
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Tusj og akvarell, lysmål
27x40
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering