Moore, Henry(1898-1986)
Figurer
Fargelitografi, lysmål
48x61 Arket: 56x69,5
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: XI/XX.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Fargelitografi, lysmål
48x61 Arket: 56x69,5
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: XI/XX.
Vurdering