Chagall, Marc(1887-1985)
Komposisjon med figurer
Fargelitografi, lysmål
40x30 Arket: 48,3x39
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 20/50.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Fargelitografi, lysmål
40x30 Arket: 48,3x39
Nummerert nede t.v.: 20/50.
Vurdering