Chagall, Marc(1887-1985)
Elies vogn
Litografi, lysmål
46x36
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 20/50. Påtegnet på baksiden: "Le Char D'Elie 1978 Mourlot no 923".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000